Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Yes!teśmy 20 lat Polski w UE

Stand with Ukraine!

Utwórz Szkolny Klub Europejski pod patronatem EUROPE DIRECT Szczecin!

Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Województwa Zachodniopomorskiego do utworzenia Szkolnych Klubów Europejskich pod patronatem EUROPE DIRECT Szczecin!

Cele działalności SKE obejmowałyby m. in. zdobywanie i szerzenie wiedzy na temat Unii Europejskiej, jej wartości, struktury i organizacji, a także propagowanie idei integracji europejskiej w szkole i poza nią oraz wspieranie działań proeuropejskich w społeczności lokalnej. Przy naszej współpracy działalność klubów polegałaby na prowadzeniu zajęć o charakterze dydaktycznym (eurolekcje), uczestnictwo szkół w programach i projektach lokalnych i międzynarodowych, umożliwiając uczniom naukę języków obcych w praktyce.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia proponowanej przez nas inicjatywy. Szczegółowe informacje (projekt Statutu, Planu Pracy, Deklaracje członkowskie) do pobrania w załączeniu. Podpisane dokumenty (przyjęty statut i plan pracy) należy wysłać do nas na adres: europedirect-szczecin@wzp.pl. Rekrutacja ciągła. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami!

Banery/Logo