Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy na stronie EUROPE DIRECT Szczecin!

Stand with Ukraine!

Komisja Europejska ma swoje przedstawicielstwo w Szczecinie!

Kim jesteśmy?
Punkt EUROPE DIRECT w Szczecinie jest członkiem sieci Europe Direct w Polsce, która z kolei jest częścią ogólnoeuropejskiej grupy ośrodków. Ośrodki przybliżają europejskie zagadnienia mieszkańcom danego regionu i zachęcają ich do udziału w debatach na temat przyszłości UE. Siecią punktów EUROPE DIRECT zarządza Komisja Europejska. Punkt EUROPE DIRECT Szczecin jest prowadzony przez Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.
 
Można się z nami skontaktować, jeżeli masz pytania dotyczące polityki, programów i priorytetów UE lub jeśli chcesz się zaangażować w wydarzenia dotyczące przyszłości UE.
 
Nasza oferta skierowana jest również do szkół: robimy dla nich prezentacje, prowadzimy dyskusje dotyczące UE i dostarczamy publikacje Unii Europejskiej.
 
Obywatele korzystają z wszystkich naszych usług nieodpłatnie.
 
Należy pamiętać, że nie oferujemy doradztwa prawnego, nie zajmujemy się też interpretowaniem przepisów UE.
 
Więcej informacji na temat ośrodków w państwach członkowskich UE, w tym w Polsce, można znaleźć w linku: https://ec.europa.eu/poland/services/contact-points_pl
 
Skontaktuj się z nami
EUROPE DIRECT Szczecin
Pl. Kilińskiego 3, 71-414 Szczecin
Tel.: +48 91 421 12 61
 
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 7.30 – 15.30
 
 
Logo ED

Zespół EUROPE DIRECT Szczecin
Arkadiusz Mazepa – Kierownik
Katarzyna Henschke-Ozga – Konsultantka 
Agata Szwed – Konsultantka
 
 
 
Ankieta dotycząca satysfakcji z usług EUROPE DIRECT Szczecin w Polsce dostępna jest tutaj.

Banery/Logo