Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Yes!teśmy 20 lat Polski w UE

Stand with Ukraine!

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Gwiezdny Krąg - mamy 4 finalistów, w tym 1 w Grand Final!

Z przyjemnością informujemy, że wśród 10 najlepszych finalistów XVII edycji Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Gwiezdny Krąg znajduje się uczeń z naszego województwa - Jacek Dobiański ze Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Szczecinku.
Ponadto 3 uczennice: Alicja Górna z Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Fundacji Królowej św. Jadwigi w Przecławiu, a także Julia Sosnowska oraz Marta Łopuszko z XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie zakwalifikowały się do III etapu olimpiady, który odbył się 21 kwietnia 2022 r. Tym samym znalazły się wśród najlepszych 50 uczestników z całej Polski i także otrzymały tytuł finalisty.
II etap odbył się 28 marca 2022 r. - spośród ponad 800 osób, wzięło w nim udział 20 uczniów z województwa zachodniopomorskiego.
I etap odbył się 7 marca 2022 r. na poziomie szkolnym, do którego zgłosiło się 7 szkół ponadpodstawowych z naszego regionu.
 
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a za Jacka Dobiańskiego trzymamy kciuki w Grand Final i Gali Finałowej, które odbędą się w Słupsku 9 i 10 czerwca 2022 r.!
Temat debaty finałowej: „Czy odpowiedź UE na agresję zbrojną Rosji przeciwko Ukrainie jest wystarczająca?”

Banery/Logo